fbpx

Matki Expatki

darmowy ebook

“MATKI EXPATKI
5 Sposobów na SZCZĘŚLIWE życie na emigracji”

Agata Manelska Matki Expatki

darmowy ebook

“MATKI EXPATKI
5 Sposobów na SZCZĘŚLIWE życie na emigracji”

Dlaczego warto pobrać EBook
i poświęcić czas na jego przeczytanie?
Już Ci mówię!

1

Po pierwsze przekonasz się, że nie jesteś jedyną Matką Expatką żyjącą na tym globie, która boryka się z trudnościami, które w “normalnym” świecie nie są zbyt wielkim wyzwaniem. Gwarantuje, że ja i moje expackie koleżanki gramy w tej samej drużynie co Ty!

2

Po drugie, jeśli naprawdę zaangażujesz się w czytanie, w Twojej głowie ma szanse wykiełkować myśl żeby tak może “odpier… się od siebie i zrzucić te wszystkie społeczne i własne, wygórowane oczekiwania.

3

Po trzecie, w pięciu krokach pokażę Ci na co zwrócić uwagę, czego unikać i jakich błędów nie popełniać żeby nie stać się sfrustrowaną, smutną i zrezygnowaną matką i żoną. Wiesz, że najlepiej człowiek uczy się na błędach? Ty masz szansę nauczyć się na moich : )

4

I wreszcie po czwarte dostaniesz ode mnie zestaw rad i prostych ćwiczeń, które bez wychodzenia z domu, bez inwestowania dodatkowych środków finansowych, pozwolą Ci od razu zacząć pracę nad własną ZMIANĄ

Wiem, że na początku ilość zmian, których trzeba dokonać może być przytłaczająca, ale spokojnie, małymi krokami, w swoim tempie możesz wydeptać sobie nową życiową drogę. A jak utkniesz? To się do mnie odezwij, wspólnie na pewno coś wymyślimy : )

P.S. Będzie mi miło jeśli po przeczytaniu zechcesz podzielić się swoją opinią i refleksjami. Dla mnie to cenne wiedzieć, że to co robię jest użyteczne dla innych. 

Pozdrawiam Cię z gorącego Abu Dhabi : )

Agata Manelska Matki Expatki Bezpłatny ebook
Agata Manelska Matki Expatki

Autorka E-Booka

AGATA MANELSKA

Certyfikowany coach, mentorka kobiet i założycielka marki „Matki Expatki”.

Agata to typowa Matka Expatka, która wyruszyła w podróż podążając za karierą swojego męża. Zrezygnował ze swoich planów zawodowych i aspiracji i wzięła na klatę trud wychowania dzieci i stworzenia nowego przytulnego miejsca dla swojej rodziny.

Jest świetnym przykładem na to, że życie Matki Expatki może być pełne przygód, radości, spełnienia i samorozwoju. Wyznaje zasadę, że to Ty decydujesz jak satysfakcjonujące i szczęśliwe życie zbudujesz na emigracji “Bo szczęście jest tam gdzie je zabierzesz!” 

Obecnie pomaga kobietom odnaleźć się w nowej rzeczywistości, tworzy społeczność Matek Expatek – kobiet które szukają wsparcia w związku z poczuciem braku przynależności, barierami językowymi i kulturowymi oraz koniecznością zmian w karierze na emigracji.

Prywatnie mieszka z rodziną w słonecznym Abu Dhabi, jest szczęśliwą żoną zapracowanego męża i (nie) Idealną mamą Poli i Tymka, która uwielbia podróże, dobre jedzenie i długie rozmowy o wszystkim.

WASZE OPINIE

Idealna poimoc dla młodej matki stawiajacej pierwsze kroki w świecie, w którym nie zna języka ani miejsca, w którym zaczyna nowe życie. Z eboka przemawia autentyczność i czuć, że jest oparty na własnych życiowych doświadczeniach. Poczułam, że nie jestem sama.

 Kasia

Ebook pokazuje, że z pozorów idealne życie na emigracji nie jest aż takie piękne jak się wydaje. Nie jest łatwo zostawić wszystko i ułożyć sobie życie na nowo. Poprzez ebooka autorka pomaga oswoić się w nowej sytuacji i pokazuje jak metodą małych kroków radzić sobie z samotnościa czy poczuciem bycia (nie)idealną mamą. Ebook otworzył mi tematy na pierwszą sesję coachingową.

Ola

Ebook, który w dużej części przedstawia również moje życie. Autorka świetnie przedstawiłą realia wielu matek na obczyźnie oraz pokazała, że nie jesteśmy w tym same. Dobrze napisane i motywujące do działania. Polecam wszystkim matkom, które potrzebują usłyszeć, że Ty i Twoje potrzeby również są ważne. 

Aga

Matki expatki Ebook

Pobierz bezpłatny ebook

„Matki Expatki
5 sposobów na szczęśliwe życie
na emigracji.”

Scroll to Top