fbpx

Matki Expatki

(nie)Idealna Matka Expatka

Jako pełnoetatowa Matka Expatka całe dnie spędzasz na zajmowaniu się dziećmi, sprzątaniu i gotowaniu pełnowartościowych posiłków – przecież twoje dzieci nie będą jadły gotowych mrożonek czy słodkich płatków z mlekiem.

Czasem jednak masz już dosyć ich marudzenia i najchętniej zamknęłabyś się w łazience, żeby choć trochę pobyć sama, w ciszy. Jednak zamiast tego… organizujesz kolejne atrakcje, bo jako wzorowa mama, która zdecydowała się poświęcić rodzinie podczas, gdy mąż zarabia na stanowisku za granicą, nie możesz pozwolić, żeby dzieci tak po prostu nudziły się w domu.

Nieustannie porównujesz się do swoich koleżanek – innych Matek Expatek, które zdają się ze wszystkim radzić sobie lepiej, a przy okazji są uśmiechnięte, zadbane i zawsze pozytywnie nastawione do życia. Zakładasz więc maskę i odgrywasz swoja rolę najlepiej jak potrafisz.

W głębi serca czujesz pustkę. Masz poczucie, że nikt nie docenia tego co robisz. Ty sama nie potrafisz się docenić. W końcu nie pracujesz, wykonujesz tylko typowe obowiązki żony i mamy – tak myślisz.

Codziennie spalasz się, żeby zadowolić wszystkich wokół, a na koniec dnia i tak zasypiasz z poczuciem, że jesteś niewystarczająco dobra.

Jeżeli:

…to mam dla Ciebie pakiet wsparcia! Jeżeli w powyższym opisie odnajdujesz kawałek siebie to mój program (nie)IDEALNA MATKA EXPATKA jest skierowany właśnie do Ciebie.

Co zyskasz dzięki pakietowi wsparcia?

Program (nie)Idealna Matka Expatka to przede wszystkim:

Co zawiera program?

Dodatkowo otrzymujesz:

ALE TO NIE WSZYSTKO!

Już teraz przyjmij ode mnie PREZENT! 
Zupełnie DARMOWĄ sesję próbną, abyś mogła sprawdzić czy pakiet wsparcia
(nie) IDEALNA MATKA EXPATKA jest dla Ciebie odpowiedni! 

Scroll to Top