fbpx

Matki Expatki

Samotność Matki Expatki

Mieszkasz w obcym kraju, z dala od swoich bliskich i przyjaciół. Wszystko wydaje się obce i takie inne od tego, do czego przywykłaś.

Bariera językowa powstrzymuje Cię przed zawieraniem nowych znajomości z lokalną społecznością. Niby mówisz po angielsku i nigdy nie myślałaś, że dogadanie się w tym języku może stanowić jakiś problem. A tu nagle szok, nie rozumiesz, co ludzie do Ciebie mówią, dlatego wolisz ich unikać, żeby nie narażać się na wstyd i upokorzenie.

Mąż całe dnie spędza w pracy, a Ty tak siedząc w domu z dziećmi i wykonując domowe obowiązki czujesz jak samotność coraz bardziej rozgaszcza się w Twoim życiu. W końcu taki był układ, on pracuje, żeby zarobić na utrzymanie rodziny, a Ty zajmujesz się domem i dziećmi.

Udało Ci się poznać inne Matki Expatki. Spędzacie wspólnie czas, pijecie kawę i plotkujecie o codziennych sprawach. Dzieci w tym czasie bawią się w swoim towarzystwie. Wydawałoby się, że tworzycie fajną społeczność kobiet, mam które wzajemnie się wspierają. Rzeczywistość jest jednak inna, te największe rozterki i trudności  przeżywasz w samotności…

Jeżeli:

…to mam dla Ciebie pakiet wsparcia! Jeżeli w powyższym opisie odnajdujesz kawałek siebie to mój program SAMOTNOŚĆ MATKI EXPATKI jest skierowany właśnie do Ciebie.

Jeżeli:

…to mam dla Ciebie pakiet wsparcia! Jeżeli w powyższym opisie odnajdujesz kawałek siebie to mój program SAMOTNOŚĆ MATKI EXPATKI jest skierowany właśnie do Ciebie.

Co zyskasz dzięki pakietowi wsparcia?

Program SAMOTNOŚĆ MATKI EXPATKI to przede wszystkim:

Co zawiera program?

Dodatkowo otrzymujesz:

ALE TO NIE WSZYSTKO!

Już teraz przyjmij ode mnie PREZENT! 
Zupełnie DARMOWĄ sesję próbną, abyś mogła sprawdzić czy pakiet wsparcia
SAMOTNOŚĆ MATKI EXPATKI jest dla Ciebie odpowiedni! 

Scroll to Top